Aktuální informace
INFORMACENovinky iMěsíčník 01/19 Tržní výhled 2019 Fondový Report Komodity – bilancování roku 2018 a výhled na rok 20...

Úvěry

Vyhlédli jste si pozemek, chatu, chalupu, rodinný dům nebo byt? Díky úvěru můžete bezpečně koupit vlastní nemovitost, provést výstavbu, modernizaci, rekonstrukci, nebo financovat Vaše podnikání.

Portfolio produktů

Naše zkušenosti přinesly za posledních několik let klientům mnoho ušetřeného času, nervů a klidu.

Hypoteční úvěry

Zprostředkujeme a vyřídíme hypotéku a poskytneme kvalitní právní servis k hypotečnímu úvěru.
Vybrat nejvýhodnější hypoteční úvěr přesně pro Vás je úkolem našich hypotečních specialistů.

 

Úvěr ze stavebního spoření

Výhodná forma financování vlastního bydlení, jeho oprav či modernizaci je úvěr ze stavebního spoření. Účastník stavebního spoření může získat úvěr ze stavebního spoření s velmi výhodným úrokem. Úvěry jsou většinou čerpány bezhotovostním převodem z úvěrového účtu na účet prodávajícího (dodavatele) na základě faktur zaslaných stavební spořitelně.

 

Spotřebitelský úvěr
Spotřebitelský úvěr je určen soukromé klientele – fyzickým osobám občanům               ČR, cizím příslušníkům nebo cizozemcům s trvalým pobytem. Úvěr bývá poskytnut jako účelový (úhradou faktur na účet dodavatele či obchodníka) nebo neúčelový a poskytovaný bezhotovostně či hotovostně na soukromé účely.

 

Podnikatelské úvěry

Potřebujete financovat provoz své firmy nebo investovat do jejího rozvoje? Pociťujete někdy přechodný nedostatek financí a hledáte řešení? Právě k výše uvedeným a ke spoustě jiným účelům jsme pro Vás připravili financování. Základním pilířem pro podnikatele jsou provozní a investiční úvěry.